Zamknij
Anna, Robert i Klara Lewandowscy na schodach na Alianz Arenie po meczu Bayernu Monachium
  • 9 Zobacz
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają piękny dom w Monachium. Trenerka uchyliła nieco rąbka tajemnicy i pokazała niektóre wnętrza. Robią wrażenie!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mogą pochwalić się wieloma nieruchomościami. Jeden z ich domów znajduje się oczywiście w Monachium, gdzie kapitan polskiej reprezentacji na co dzień gra w klubie Bayern Monachium. Ania też zyskuje w Niemczech na popularności, dzięki swoim treningom i zdrowym produktom. Dom Lewandowskich w Monachium robi wrażenie! Dzięki ich zdjęciom na Instagramie możemy zobaczyć poszczególne pokoje.

Zobacz także: Lewandowscy na rodzinnym zdjęciu. "Piękna z was czwórka!"

Jak wygląda dom Lewandowskich? Mieszkanie Ani i Roberta robi wrażenie!

Ania Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcia, na których możemy zobaczyć różne pomieszczenia w ich domu. A tam... 

Trzeba przyznać, że dom Lewandowskich robi wrażenie. Zwłaszcza jasny, przestronny salon, w którym królują nowoczesne meble. Ania i Robert postawili nawet na biały kamień na ścianie i piękne, beżowe dodatki. 

Mogliśmy zobaczyć także kuchnię Lewandowskich, w której Ania często szykuje zdrowe dania i uroczy pokój Klary. Lewandowscy mają także prywatną siłownię, z której oczywiście oboje chętnie korzystają.

Zobaczcie, jak wygląda dom Ani i Roberta Lewandowskich.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała przebranie Klary na bal karnawałowy. Takiego stroju nikt się nie spodziewał!