Zamknij

IKEA wprowadza sprzedaż produktów podczas transmisji na żywo. Czekają na nas specjalne oferty

13.04.2021 10:01
ikea
fot. Shutterstock

Dobra wiadomość dla miłośników IKEA. Znana marka postanowiła łączyć się ze swoimi klientami poprzez relacje na żywo. Za nami już dwa wydarzenia online, ale już niebawem odbędzie się kolejne. Poznajcie szczegóły.

IKEA wprowadziła kolejne udogodnienie dla konsumentów. Szwedzki gigant rozpoczął nagrywanie transmisji na żywo, w których prezentowane są wybrane produkty z kolekcji sieci. W czasie ich trwania możemy skorzystać z wyjątkowych okazji.

"IKEA zakupy na żywo" - nowa oferta szwedzkiego giganta

Lubicie IKEA? W związku z pandemią koronawirusa tymczasowo musieliśmy zrezygnować z zakupów stacjonarnych. Aktualnie pozostaje nam wyłącznie możliwość nabywania produktów przez internet. Aby jednak nawiązać bliższą więź z klientami, szwedzka sieć postanowiła regularnie organizować wydarzenia o nazwie "IKEA zakupy na żywo".

Podczas relacji online przedstawiciele firmy będą pokazywać propozycje z najnowszej kolekcji oraz opowiadać o ich funkcjach. Ponadto nie zabraknie porad dotyczących aranżacji wnętrz i pomysłowych trików, które ułatwią nam życie.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto oglądać relacje online IKEA. W czasie ich emisji możemy skorzystać z wyjątkowych promocji na wybrane produkty. Jeżeli polujecie na meble i dodatki z kolekcji tej kultowej marki, nie możecie przegapić tych internetowych wydarzeń.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

"IKEA zakupy na żywo" - kiedy kolejna relacja na żywo?

15 kwietnia o godzinie 18:00 odbędzie się trzeci odcinek formatu "IKEA zakupy na żywo". Wydarzenie online będzie można oglądać na profilu IKEA na Facebooku oraz na stronie internetowej marki. Poniżej prezentujemy nagranie z pierwszej transmisji na żywo, która miała miejsce 8 kwietnia 2021 roku.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!