Zamknij

IKEA z poruszającą reklamą w związku z koronawirusem. Zachęca do zostania w domu

26.03.2020 13:06
Sklep IKEA w galerii handlowej
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News (zdjęcie poglądowe)

IKEA mimo tego, że musiała zamknąć sklepy w związku z koronawirusem, postanowiła wspierać swoich klientów. Udostępniła wzruszającą reklamę.

IKEA to marka popularna w całej Europie. Sieć sklepów, podobnie jak wiele innych, musiała zamknąć swoje punkty stacjonarne, w związku z epidemią koronawirusa. Marka obecna jest także w Hiszpanii, gdzie pandemia rozprzestrzeniła się w błyskawicznym tempie. W związku z tym hiszpańska IKEA postanowiła przygotować dla swoich klientów specjalną reklamę, którą podzieliła się z całym światem. To poruszające wideo to już hit internetu

Zobacz także: Lidl zdecydował się na kolejne zmiany! Tym razem myślą o seniorach i nie tylko

IKEA reklama na czas kwarantanny w związku z koronawirusem

Reklama pojawiła się na hiszpańskim rynku, jednak widzieli ją już internauci z całego świata, o czym świadczą komentarze pod nią.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, została ona przygotowana w dwóch wersjach językowych - hiszpańskiej i angielskiej. Reklama zwraca uwagę na to, jakie znaczenie w życiu człowieka ma dom, który dziś jest schronieniem każdego z nas. 

"Twój dom ma ci coś do powiedzenia" - tak brzmi tytuł filmu zamieszczonego przez firmę. IKEA przypomina tym samym, że wszyscy powinniśmy pozostać w tym trudnym czasie w domach. 

Wzruszające.

 

Dziękuję za to - piszą internauci.

Reklama wzrusza, ale jednocześnie podnosi na duchu. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Polacy opracowali urządzenie, które błyskawicznie przeprowadzi test na obecność koronawirusa! 

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!