Zamknij

Do sprzedaży trafiły tapety rodem z filmów o Harrym Potterze!

24.09.2019 14:34
Kadr z filmu "Harry Potter"
fot. Eastnews

Mamy świetną wiadomość dla fanów książek i filmów o Harrym Potterze. Już teraz możecie kupić tapety rodem z ekranizacji kultowych powieści dla dzieci i młodzieży!

Nie ma na świecie osoby, która nie słyszałaby choć raz o magicznym świecie Harry'ego Pottera. Miliony ludzi na całym świecie wychowywały się na książkach o zdolnym czarodzieju i z zapartym tchem śledziły losy jego i jego przyjaciół.

I to właśnie te osoby szczególnie ucieszy informacja o tym, że już teraz będą mogły sprawić sobie do domu tapety rodem z ekranizacji bajkowych powieści o Harrym.

Zobacz także

"Harry Potter": do sprzedaży trafiły tapety rodem z filmu

Nie lada gratkę dla fanów Harry'ego przygotowali Miraphora Mina i Eduardo Lima, do których należy studio MinaLima. To właśnie ta dwójka od 2002 roku związana jest ze światem Pottera - artyści pracowali bowiem nad grafikami koncepcyjnymi do ekranizacji powieści "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". W ten sposób związali się z magicznym uniwersum na dobre.

Mina i Lima tworzyli rekwizyty do filmów o młodym czarodzieju i odpowiadali za wizualizacje scen do kolejnych filmów. Stworzyli w 2009 roku studio, w którym można kupić mnóstwo gadżetów związanych ze światem Pottera. Artyści dołączyli właśnie do asortymentu... tapety rodem z filmów o czarodzieju!

W sklepie MinaLima znajdziemy w tej chwili torby, zeszyty, plakaty, pocztówki i tapety naścienne z pięcioma wzorami nawiązującymi do filmów o Harrym Potterze. W studiu można kupić tapetę z drzewem genealogicznym rodu Blacków, z Mapą Huncwotów, ale też z połączonych ze sobą czołówek i stron "Proroka Codziennego". Dla miłośników literatury znajdzie się tutaj tapeta złożona z okładek książek dostępnych w bibliotece Hogwartu. Ostatni dostępny wzór to tapeta przyozdobiona złotymi zniczami prosto z boiska quidditcha.

Jesteście w trakcie remontu? A może właśnie zainspirowaliśmy was do zmiany? Za rolkę tapety na stronie studia MinaLima zapłacicie 89 funtów. Która najbardziej przypadła wam do gustu?

Lubicie świat "Harry'ego Pottera"? Sprawdźcie, jak dobrze go znacie! Oto quiz, w którym tylko 1 na 10 mugolaków zdobywa komplet punktów!