Zamknij

Dorota Szelągowska zdradziła, co trzyma w szafie! Ma w niej imponującą kolekcję

03.12.2019 09:06

Dorota Szelągowska chętnie dzieli się z fanami wnętrzami swojego mieszkania. Tym razem dekoratorka zdradziła, co trzyma w swojej szafie w przedpokoju.

Dorota Szelągowska w kwiecistej sukience siedzi na drewnianych balach
fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska urządziła już mieszkania wielu Polaków. Niedawno sama zakończyła remont w swoim domu i chętnie chwali się wnętrzami ze swoimi fanami przy pomocy konta na Instagramie. Tym samym widzieliśmy już jej kuchnię, biuro, a nawet łazienkę! Teraz postanowiła ukazać kolejny zakątek swojego mieszkania i... pokazała na InstaStory, co skrywa w swojej szafie w przedpokoju. Okazuje się, że ma w niej całkiem potężną kolekcję butów

Zobacz także: Szelągowska pokazała wnętrza domu. Kuchnia robi wrażenie!

Dorota Szelągowska zdradziła, co trzyma w szafie

Dorota Szelągowska, poza radami dotyczącymi wystroju wnętrz, często doradza fanom także lifehacki, które pomogą im w codziennym funkcjonowaniu.

Ostatnio na InstaStory dekoratorka postanowiła opowiedzieć, gdzie należy trzymać odkurzać, żeby nie zajmował dużo miejsca. Tym samym włożyła go do szafy w przedpokoju i uchyliła rąbka tajemnicy na jej temat.

Okazuje się, że Dorota Szelągowska w swojej szafie ma... imponującą kolekcję butów. Przede wszystkim sportowych! Widać, że dekoratorka stara się żyć aktywnie i namawia do tego także swoje dzieci. W szafie znalazły się bowiem także buty jej 18-letniego syna Antoniego oraz rocznej córeczki Wandy

W szafie Doroty można było dostrzec także dziecięcy wózek. Lubicie takie funkcjonalne rozwiązania?

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała, jaką rewolucję zrobiła w łazience jej córka. Gwiazda ma duży dystans

Nie tylko Dorota Szelągowska może pochwalić się pięknymi wnętrzami! Mieszkanie Majdanów jest jeszcze bardziej luksusowe.