Zamknij

Szelągowska zrobiła zagłówek do łóżka ze starych drzwi. Internauci: "Wygląda nierealnie!"

12.11.2020 12:45
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Znana projektantka wnętrz wpadła na nietypowy pomysł. Zagłówek do łóżka, który wykonała ze starych drzwi, okazał się doskonałą ozdobą. Spójrzcie na efekt końcowy.

Dorota Szelągowska wciąż zaskakuje nas kolejnymi nietypowymi pomysłami w aranżacji wnętrz. W jednym z najnowszych odcinków programu "Dorota inspiruje" gwiazda postanowiła zrobić zagłówek do łóżka ze starych, drewnianych drzwi. Obserwatorzy projektantki są zachwyceni rezultatem jej pracy.

Dorota Szelągowska stworzyła wyjątkowy zagłówek do łóżka

Dorota Szelągowska ma nie tylko świetne wyczucie stylu, ale też niezwykłą wyobraźnię, co od lat udowadnia w swoich programach. Projektantka wielokrotnie pokazywała nam, jak można przywrócić starym meblom nowe życie. Tym razem było podobnie.

W pierwszym odcinku trzeciego sezonu programu "Dorota inspiruje" wykorzystała drewniane drzwi, które posłużyły jej jako zagłówek do łóżka. W ten sposób dodała sypialni baśniowego charakteru. Stworzony przez nią zagłówek wygląda, jakby był namalowany. Mimo że pomysł może wydawać się dziwny, efekt jest naprawdę niesamowity.

Zagłówek ze starych drzwi zrobiłam sama. Wystarczyła szlifierka i trzy kolory farb do drewna. Mam nadzieję, że się zainspirowaliście - napisała Dorota.

Internauci są pod wrażeniem tego pomysłu. Pod postem Doroty pojawiły się same pozytywne komentarze:

Czadowe te drzwi!

 

Tak patrzę i trochę to wygląda jak drzwi do niebios.

 

Wygląda nierealnie!

Wam też podoba się ten efekt?