Zamknij

Dorota Szelągowska pokazała swój drugi dom! Robi wrażenie, ale uwagę wszystkich zwróciła oryginalna huśtawka

07.04.2020 13:01

Dorota Szelągowska wie, jak zrobić wrażenie na swoich fanach. Dekoratorka pokazała swój dom na Warmii ze zjawiskową działką. Tylko spójrzcie na jej huśtawkę!

Dorota Szelągowska uśmiechnięta w białym sweterku
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dorota Szelągowska to najsłynniejsza dekoratorka wnętrz w Polsce. Wielu z nas chętnie zagląda na jej profil na Instagramie, żeby podejrzeć najmodniejsze trendy wnętrzarskie, a jednocześnie sprawdzić, jak urządziła własne mieszkanie. Ona natomiast chętnie dzieli się z fanami wnętrzami swojego domu. Teraz postanowiła pokazać jeszcze więcej i zaprezentowała, jak wygląda jej drugi dom na Warmii! Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim... oryginalna huśtawka.

Zobacz także: Szelągowska pochwaliła się zdjęciem salonu. Jej pupile skradły show! 

Dorota Szelągowska pokazała swój dom na Warmii. Robi wrażenie!

Dorota Szelągowska odizolowała się od świata, podobnie jak my. Dekoratorka postanowiła jednak udać się do swojego drugiego domu na Warmii.

Na Instagramie Doroty Szelągowskiej możemy zobaczyć, jak wygląda jej drugi dom. Przy okazji zdradziła, jak spędza "kwarantannę".

Dobra, czas na dzisiejsze dobre rzeczy - skosiłam trawę z pozostałości po płocie, na parapetach stoją już skrzynki z zasadzonymi stokrotkami, niezapominajkami i bratkami, było ciepło i przyjemnie, wszyscy jesteśmy zdrowi, spędziłam miły wieczór z przyjaciółmi via zoom, moi najukochańsi bezpiecznie śpią tuż obok. Dbajcie o siebie - napisała.

Fani są zachwyceni jej domem i ogromną, przestrzenną działką! 

Nadała pani drugie życie temu domowi.
 
Piękny ten domek, uroczy komin. 
 
Cudowny widok! 

A my zwracamy uwagę na oryginalną huśtawkę. Tylko na nią spójrzcie! Jest urocza.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim biurem w sieci. Co za luksusy!

loader

Lubisz oglądać domy gwiazd? Jesteś ciekawa, jak mieszkają Lewandowscy? Zobacz!