Zamknij

Magda Mołek może pochwalić się wyjątkowym domem. Zobaczcie, jak mieszka!

02.11.2020 14:25

Dziennikarka uwielbia rośliny i obrazy. Postawiła na prostotę w eleganckim wydaniu. Jej mieszkanie robi wrażenie!

Magda Mołek
fot. Mateusz Jagielski/East News

Magda Mołek za sprawą swoich kreacji wielokrotnie udowadniała nam, że w pełni zasługuje na miano ikony stylu, ale okazuje się, że może pochwalić się równie świetnym gustem w  aranżacji wnętrz. Dziennikarka regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia i relacje ze swojego domu. Zobaczcie, jak prezentują się jego wnętrza.

Jak mieszka Magda Mołek?

Dom Magdy Mołek urządzony jest w nowoczesnym stylu. Na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie najczęściej mamy okazję oglądać jej gabinet, którego centralną część zajmuje biblioteczka po brzegi wypełniona książkami. To główne miejsce dowodzenia Magdy. Właśnie tam zwykle nagrywa wywiady na swój kanał na Youtube.

Zobacz także: Marta Wierzbicka chwali się mieszkaniem. Fani zwrócili szczególną uwagę na jeden element!

W mieszkaniu Magdy znajdziemy dużo roślin i artystycznych akcentów. Salon oraz inne pomieszczenia są ozdobione doniczkowymi i ciętymi kwiatami, a na ścianach wiszą stylowe obrazy. Widać, że dziennikarka ma oko do detali. Jej fani zachwycają się tymi wnętrzami.

Mieszkanie Mołek jest bardzo jasne i przestronne. Spore wrażenie robią wysokie witryny i piękna drewniana podłoga. Jak oceniacie mieszkanie Magdy? Podoba się wam?

loader