Zamknij
Natalia Szroeder
  • 6 Zobacz
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Choć 26-letnia wokalistka pochodzi z malowniczych Kaszub, na co dzień przebywa w Warszawie. To właśnie tutaj ma mieszkanie, którego fragmenty zdarza jej się pokazać czasem w mediach społecznościowych. Jesteście ciekawi, jak mieszka Natalia? Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Wokalistka ma na koncie liczne sukcesy, a jej kariera ciągle się rozwija. Niedawno zaprosiła do duetu Ralpha Kamińskiego, któremu towarzyszyła też podczas jego występu na festiwalu Męskie Granie 2021.

Mimo tego, że artystka nie zwalnia tempa, udaje jej się znaleźć trochę czasu na relaks w gronie najbliższych. Piosenkarka mieszka na co dzień w Warszawie w mieszkaniu, które czasem pokazuje na Instagramie.

Jak mieszka Natalia Szroeder?

Natalia Szroeder uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat swojego mieszkania na Instagramie. To tutaj śledzi ją prawie 500 tys. osób, które są również ciekawe tego, jak wokalistka się urządziła. We wnętrzach jej czterech ścian dominują biel i czerń. Przeważa tu też nowoczesny styl z loftowymi elementami.

Warto dodać, że mieszkanie Natalii należy do tych przestronnych. Na niektórych migawkach mamy okazję zobaczyć, że znajdują się w nim imponujące czarne schody, które wskazują na to, że lokum artystki jest dwupoziomowe.

Interesuje was to, jak gwiazda urządziła swoje gniazdko? Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w naszej galerii.

loader