Zamknij

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się swoją łazienką. Co za luksusy

13.01.2021 09:17
Małgorzata Kożuchowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Aktorka zaprezentowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej łazienki. To eleganckie wnętrze spodobało się Internautom. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Wcześniej pisałyśmy o tym, że Małgorzata Kożuchowska może pochwalić się klimatycznym salonem. Teraz gwiazda postanowiła pokazać na Instagramie swoją łazienkę. Wnętrze urządziła w nowoczesnym stylu. Jego zdjęcia wywołały falę zachwytów.

Łazienka Małgorzaty Kożuchowskiej

Instagram stał się źródłem inspiracji nie tylko w kwestii mody czy urody, ale także w temacie aranżacji wnętrz. Pomysły czerpiemy zwykle ze zdjęć marek meblarskich i propozycji udostępnianych przez projektantów. My polecamy też zaglądać też na profile gwiazd. Coraz więcej z nich pokazuje swoje modnie urządzone domy, na których warto się wzorować, projektując własne mieszkanie.

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się ostatnio swoją piękną łazienką, która zrobiła ogromne wrażenie na jej obserwatorach. Na zdjęciu mamy okazję przyjrzeć się z bliska detalom. W centralnej części pomieszczenia znalazła się opływowa wanna wolnostojąca. Tuż obok znalazł się srebrny kaloryfer, który w tym przypadku spełnia też rolę dekoracyjną.

W łazience nie zabrakło też zielonych akcentów. Nie wygląda ona na zbyt dużą, ale jest bardzo elegancka i jasna. Internauci są pod wrażeniem tego wnętrza:

Cudownie urządzona łazienka. Bardzo mi się podobają takie klimaty.

 

Super łazienka, a w łazience czasami dobrze zbiera się myśli.

 

Skarpetki są super, łazienka piękna.

A jak wy oceniacie jej łazienkę?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!