Zamknij

Weronika Rosati pokazała swoje mieszkanie w Kalifornii. Jest skromne i przytulne

09.04.2021 10:01
Weronika Rosati
fot. Tony Clifton / SplashNews.com/East News

Weronika Rosati dzieli życie między Polską a USA. Gdy kończy realizację swoich projektów w ojczyźnie, zwykle wyjeżdża do Kalifornii, gdzie uwiła swoje gniazdko. Aktorka pochwaliła się kilkoma zdjęciami, na których możemy przyjrzeć się z bliska jej lokum. Zobaczcie, jak je urządziła.

Weronika Rosati nigdy nie ukrywała, że USA traktuje jak drugi dom. W związku z tym, że w Kalifornii spędza dużo czasu, zdecydowała się kupić tam mieszkanie. Jego wnętrza wyglądają dosyć skromnie, ale panuje w nich przytulny klimat. Na fotografiach mamy okazję zobaczyć kuchnię, duży pokój i kącik piękności Weroniki.

Mieszkanie Weroniki Rosati w Kalifornii

Jeżeli wydaje się wam, że Weronika Rosati wiedzie luksusowe życie w Kalifornii, to jesteście w błędzie. Mimo że aktorka raczej nie może narzekać na zarobki, to jednak zdecydowała się zamieszkać w niewielkim gniazdku, które nie przypomina ekskluzywnych apartamentów gwiazd.

Jej lokum wygląda na skromne, ale praktyczne. W kuchni znalazły się białe meble, które Weronika skontrastowała z czarnym blatem. Ta przestrzeń zajmuje mało miejsca, jednak wygląda na funkcjonalną. Tuż obok widzimy duży pokój, w którym znalazła się wygodna sofa w odcieniach szarości. Gwiazda ozdobiła ją czarno-białą poduszką z podobizną jej ulubionej aktorki, Elizabeth Taylor.

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała swój salon. Gwiazda postawiła na najmodniejszą lampę tego roku

Jak mieszka Weronika Rosati?

Weronika Rosati pochwaliła się też swoim kącikiem piękności, w którym nie zabrakło białej toaletki wyposażonej w duże lustro. Aktorka trzyma tam wszystkie potrzebne kosmetyki. Zdania internautów dotyczące jej gniazdka są podzielone. Niektórzy twierdzą, że panuje w nim przytulna atmosfera, a inni uważają, że z tych wnętrz bije chłód:

Jak na bogatą kobietę, masz zwykłe, przytulne mieszkanie.

 

Chłodne te wnętrza.

 

Widać, że mieszka tam dziecko i miłość.

Jak oceniacie kalifornijskie mieszkanie Weroniki Rosati?

dd

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!