Zamknij

Tomasz Kammel pokazał swój apartament. Prezenter mieszka w prawdziwych luksusach

16.12.2020 13:53
Tomasz Kammel
fot. TRICOLORS/East News

Prezenter telewizji TVP mieszka w stylowym apartamencie urządzonym w minimalistycznym stylu. Jego wnętrza zrobiły ogromne wrażenia na internautach. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Tomasz Kammel od czasu wybuchu pandemii koronawirusa zamieszcza na Instagramie dużo zdjęć i relacji ze swojego gniazdka. Prezenter może pochwalić się pięknym mieszkaniem znajdującym się w jednym z warszawskich apartamentowców. O takich wnętrzach marzy wiele z nas.

Apartament Tomasza Kammela

Wiedzieliście, że Tomasz Kammel doskonale zna się na najnowszych trendach w aranżacji wnętrz? Najlepszym dowodem na to są zdjęcia jego luksusowego apartamentu. Prezenter wyposażył go w designerskie dodatki, które podkreśliły nowoczesny charakter przestrzeni i dodały jej wyjątkowego klimatu.

Jego gniazdko wygląda na bardzo przestronne i jasne. Jak przystało na minimalistycznie urządzone mieszkanie, znajdziemy w nim niewiele mebli. Na fotografiach mamy okazję zobaczyć skórzany fotel i jasnoszarą kanapę, na których Tomek relaksuje się w czasie wolnym.

Meble prezentują się bardzo stylowo, ale największe wrażenie robi widok z okien. Przebywając w swoim salonie, Tomek może podziwiać całą Warszawę...

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!