Zamknij

Sara Boruc pokazała swój apartament. Luksus aż bije po oczach

22.01.2021 09:07
Sara Boruc
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Żona Artura Boruca pokazała na Instagramie, jak prezentuje się ich warszawski apartament. Stylowe wnętrza mieszkania po brzegi wypełnione są designerskimi meblami i dodatkami. Zobaczcie, jak mieszka znana para.

Pół roku temu Artur i Sara Borucowie przeprowadzili się z Wielkiej Brytanii do Warszawy. Od tego czasu małżonkowie wraz z dziećmi mieszkają w jednym z najdroższych apartamentowców położonych w centrum Warszawy. Z okien ich gniazdka widać piękną panoramę stolicy. O takich luksusach marzy każda z nas!

Apartament Sary Boruc

Sara Boruc uwielbia otaczać się stylowymi przedmiotami. Inspiracji w kwestii ubioru czy wystroju wnętrz szuka w swoim ulubionym medium społecznościowym, czyli na Instagramie. Gwiazda regularnie zamieszcza tam ujęcia ze swojego apartamentu, który robi ogromne wrażenie na internautach.

W kwestii aranżacji przestrzeni polska WAG stawia na pierwszorzędną jakość i naturalne materiały. W pomieszczeniach królują prostota i minimalizm. Meble znajdujące się w mieszkaniu w większości wykonane są z ciemnego drewna, które dodaje wnętrzom powagi i charakteru.

W salonie znalazły się m.in. wygodny skórzany wypoczynek oraz stolik kawowy z marmurowym blatem. Jednak największe wrażenie robi przeszklona ściana z widokiem na Pałac Kultury i centrum stolicy.

W mieszkaniu Boruców nie znajdziemy żadnych ozdób, takich jak dywany czy obrusy. Dlatego pomieszczenia mogą wydawać się dosyć chłodne. Ten efekt podbijają dodatkowo metalowe krzesła i ciemny parkiet. Podobają się wam takie surowe wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!