Zamknij

Piotr Żyła i jego partnerka pochwalili się swoim nowym domem. Urządzili go w nowoczesnym stylu

03.02.2021 09:11

Po burzliwym rozstaniu z żoną Piotr Żyła znalazł szczęście u boku nowej partnerki, Marceliny Ziętek. Zakochani zamieszkali razem w domu z pięknym widokiem na góry.

Piotr Żyła
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Piotr Żyła i jego ukochana co jakiś czas pokazują na Instagramie zdjęcia ze swojego nowego gniazdka. Jak informuje "Party" para zamieszkała w domu położonym w miasteczku Ustroń. Zobaczcie, jak urządzili salon, sypialnię i taras.

Dom Piotra Żyły i Marceliny Ziętek

Piotr Żyła i jego nowa dziewczyna, Marcelina Ziętek, zdecydowali się urządzić swój dom zgodnie z najnowszymi trendami. Wnętrza są bardzo przestronne, jasne i eklektyczne. W pokojach znajdziemy dużo elementów wykonanych z drewna, takich jak łóżko czy parkiet. Dzięki nim przestrzeń nabrała przytulności. 

W salonie nie mogło zabraknąć wygodnego wypoczynku, telewizora i sprzętu grającego. To właśnie tu para relaksuje się po kolejnym pracowitym dniu. Niektóre wnętrza zostały udekorowane dużymi kwiatami doniczkowymi. Rozłożysta palma i wysoki kaktus skutecznie ożywiły przestrzeń. W pomieszczeniach możemy zauważyć też dodatki nawiązujące do nowoczesnego stylu. Wśród nich znalazły się m.in. plastikowe, transparentne krzesła.

W sypialni, w przeciwieństwie do reszty pokoi, dominują ciemne kolory. Zasłony w ciemnozielonym odcieniu nadały przestrzeni szlachetnego charakteru. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z domu Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Podoba się wam ich gniazdko?

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!