Zamknij

Olga Frycz pochwaliła się zdjęciami swojego domu. Jest jasny i bardzo przytulny!

10.11.2020 11:44
Olga Frycz
fot. VIPHOTO/East News

Aktorka pochwaliła się zdjęciami wnętrz swojego domu. Zobaczcie, jak go urządziła.

Olga Frycz należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się życiem prywatnym. Na Instagramie często publikuje zdjęcia i relacje ze swojego pięknego domu. Znajdziemy w nim dużo kwiatów i drewnianych akcentów. Internauci są pod wrażeniem tych aranżacji.

Dom Olgi Frycz

Olga Frycz może pochwalić się świetnym gustem w kwestii wystroju wnętrz. Jej dom to wyjątkowa przestrzeń, która miejscami wygląda jak dżungla. Znajdziemy w nim mnóstwo pięknych roślin, które idealnie komponują się z drewnianymi meblami i parkietem w jodełkę.

Patrząc na wnętrza tego gniazdka, widać, że jego właścicielka stawia na ekologiczny styl życia. Nie znajdziemy tu żadnych plastikowych akcentów, ani nadmiaru ozdób. Dzięki temu pomieszczenia są przestronne.

Jej dom urządzony jest w prostym stylu. Warto zwrócić uwagę na ciekawe połączenia detali, takie jak designerska lampa w salonie i regał w stylu lat 60. Tego typu rozwiązania dodają wnętrzom wyjątkowego charakteru. W domu Olgi znajdziemy dużo okien, co sprawia, że jest w nim bardzo jasno. Dodajmy, że aktorka postawiła na ponadczasowe połączenie bieli, brązu i zieleni.

Obserwatorzy zachwycają się domem aktorki. Wam też się podoba?