Zamknij

Michał Piróg pokazał swoje mieszkanie. Panuje w nim stylowy eklektyzm

21.01.2021 09:02
Michał Piróg
fot. Piotr Molecki/East News

Znany prezenter może pochwalić się klimatycznym mieszkaniem. Znajdziemy w nim inspiracje różnymi stylami. Zobaczcie, jak prezentuje się eklektyczne gniazdko Michała Piróga.

Michał Piróg pochodzi z Kielc, ale od lat mieszka w Warszawie. Jego lokum znajduje się w jednej z kamienic położonych w centrum stolicy. Na zdjęciach, które Michał opublikował na Instagramie, możemy zobaczyć, jak prezentuje się jego mieszkanie. Internauci są nim zachwyceni.

Mieszkanie Michała Piróga

Wiedzieliście, że Michał Piróg ma świetne wyczucie gustu w kwestii aranżacji wnętrz? W jego mieszkaniu o powierzchni 80 metrów kwadratowych znajdziemy wiele artystycznych akcentów, które razem tworzą niesamowity klimat.

Prezenter przyznaje, że wszystkie pokoje zaprojektował samodzielnie. W jego mieszkaniu znajdziemy inspiracje różnymi stylami. W jednym z wywiadów Michał zdradził, że wiele dodatków do domu kupił w czasie zagranicznych podróży.

W jego sypialni wzrok przykuwa duża drewniana szafa w chińskim klimacie. Tuż obok niej znalazły się kolorowe bibeloty przywiezione z Indii. W salonie prezentera widzimy wygodną kanapę i turecki dywan ozdobiony wzorami. Na ścianach zaś wiszą kolorowe obrazy.

Mieszkanie Michała jest przytulne i jasne. To zasługa wysokich okien i balkonu, z którego wpada do środka dużo dziennego światła. Podobają się wam takie wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!