Zamknij

Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu. Jak mieszka znana restauratorka?

02.03.2021 09:08
Magda Gessler
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler mieszka w tradycyjnie urządzonym domu położonym w podwarszawskich Łomiankach. W środku znajdziemy mnóstwo żywych kolorów, antyków i kwiatów. Zobaczcie, jak wygląda rezydencja gwiazdy TVN.

Magda Gessler zarówno w kwestii mody, jak i aranżacji przestrzeni jest bezkompromisowa. Stawia na wyrazistość, najwyższą jakość, odważne wzory i bogate zdobienia, które zdominowały wnętrza jej domu. Znana restauratorka może pochwalić się bardzo stylowym gniazdkiem.

Dom Magdy Gessler

Magda Gessler co jakiś czas zamieszcza na Instagramie zdjęcia ze swojej rezydencji. Na fotografiach możemy podziwiać m.in. jej kuchnię, salon i przedpokój. W tych wnętrzach króluje kolor pomarańczowy widoczny na ścianach, zasłonach i niektórych dodatkach. Odcień ten idealnie odzwierciedla styl i temperament gwiazdy.

W pokojach widzimy dużo antyków i babcinych akcentów, które wprowadziły do przestrzeni przytulną atmosferę. W salonie restauratorki nie zabrakło kryształowego żyrandola oraz kominka. Te akcenty dodały wnętrzu elegancji. W większości pomieszczeń pojawiły się tekstylne dodatki w postaci kolorowych poduszek, narzut i dywanów.

Jak mieszka Magda Gessler?

Warto też zwrócić uwagę na gabinet Magdy. W jego centralnej części stanęło duże drewniane biurko, a za nim widzimy biblioteczkę z książkami. Wyjątkowy klimat tego miejsca to też zasługa odpowiednio dobranego oświetlenia. Trzeba przyznać, że to pomieszczenie prezentuje się bardzo efektownie. Zgadzacie się z nami?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!