Zamknij

Kasia Sokołowska pokazała wnętrza swojego apartamentu. Luksus aż bije po oczach

13.04.2021 08:59
Katarzyna Sokołowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Kasia Sokołowska wraz ze swoim partnerem mieszka w eleganckim apartamentowcu położonym w samym sercu stolicy. Ich gniazdko to kwintesencja dobrego stylu. Zobaczcie, jak prezentują się te wnętrza.

Kasia Sokołowska może pochwalić się stylowym apartamentem z widokiem na Pałac Kultury. W jej luksusowym lokum znajdziemy dużo designerskich dodatków i drogich mebli. Takie aranżacje byłyby spełnieniem marzeń niejednego dekoratora wnętrz.

Apartament Kasi Sokołowskiej

Kasia Sokołowska co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia ze swojego apartamentu. Jak się okazuje, jurorka "Top Model" mieszka ze swoim ukochanym w jednym z warszawskich wieżowców. Dzięki temu, że jest on w całości przeszklony, jego mieszkańcy mogą podziwiać z niego panoramę Warszawy.

Na fotografiach udostępnionych przez gwiazdę możemy zobaczyć jej salon i łazienkę. W apartamencie Kasi nie brakuje cennych przedmiotów. Wśród nich znalazły się elementy pochodzące z różnych zakątków świata. Zaliczamy do nich m.in.: rzeźby z podobiznami zwierząt, duże wazy i figurkę Buddy.

Spore wrażenie robi salon Sokołowskiej. W tej otwartej przestrzeni nowoczesność przeplata się z klasyką. Poza dekoracyjnymi dodatkami nie zabrakło tu strefy relaksu. W tej części lokum Kasi stanęła duża sofa z welurowym obiciem w odcieniach brązu. To właśnie na niej gwiazda relaksuje się po pracowitym dniu.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Jak mieszka Kasia Sokołowska?

Na jednym z ujęć Kasia pokazała swoją łazienkę. Jak przystało na luksusowy apartament, to wnętrze w całości zostało ozdobione marmurem. W środku widzimy też umywalkę, prysznic i duże lustro, które wizualnie powiększyło przestrzeń. Jak oceniacie wystrój gniazdka Kasi?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!