Zamknij

Joanna Przetakiewicz pokazała swój dom. Te wnętrza to kwintesencja luksusu!

05.11.2020 11:15
Joanna Przetakiewicz
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Przetakiewicz regularnie pokazuje zdjęcia ze swojej rezydencji w Konstancinie Jeziornej. Zobaczcie jej piękny dom.

Dyrektor kreatywna marki La Mania może pochwalić się wyjątkowym wyczuciem stylu. Wysmakowane wnętrza, w których mieszka Joanna Przetakiewicz, wzbudzają zachwyt internautów. W jej domu znajdziemy dużo kwiatów i designerskich przedmiotów. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Dom Joanny Przetakiewicz w Konstancinie Jeziornej

Joanna Przetakiewicz wciąż kursuje między swoimi domami w Wielkiej Brytanii i Polsce. W czasie pandemii najwięcej czasu gwiazda spędza w swojej konstancińskiej rezydencji, którą ostatnio często chwali się na Instagramie. Ci, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych, z pewnością kojarzą te wnętrza.

W jej podwarszawskiej posiadłości królują 2 główne kolory - czerń i biel, które przeplatają się ze sobą praktycznie w każdym pomieszczeniu. Pokoje są bardzo jasne i przestronne. Znajdziemy w nich dużo kwiatów, obrazów i zapachowych świec pochodzących z kolekcji marki Joanny - La Mania Home.

Warto też zwrócić uwagę na jej designerskie lampy w salonie i ogromną kuchnię z białą wyspą na środku. Obserwatorki nie mogą oderwać od niej wzroku. Będąc właścicielem takiego domu, wizja lockdownu chyba nie powinna nikogo smucić. Gwiazda udowodniła, że ma doskonały gust nie tylko w kwestii mody, ale też w aranżacji wnętrz.