Zamknij

Joanna Krupa pokazała zdjęcia ze swojego domu. O takich wnętrzach marzy wiele z nas

16.11.2020 11:26
Joanna Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Prowadząca "Top Model" pochwaliła się wnętrzami swojego domu w USA, w którym panuje rodzinna atmosfera. To zasługa odpowiednich dodatków. Tylko spójrzcie na te zdjęcia.

Joanna Krupa okres pandemii koronawirusa spędza w swojej willi w Los Angeles. Modelka może pochwalić się pięknymi wnętrzami urządzonymi w klasycznym stylu. Są przytulne i jasne. Jeśli jesteście w trakcie aranżowania swoich domów, zainspirujcie się zdjęciami domu Krupy.

Dom Joanny Krupy

Joanna Krupa, podobnie jak wiele innych gwiazd, zamieszcza dużo fotografii i wideorelacji ze swojego domu. Przypomnijmy, że gwiazda mieszka w okazałej willi w Los Angeles wraz z mężem i córką Ashą, która niedawno skończyła rok. W rodzinnym gniazdku prowadzącej "Top Model" znajdziemy dużo okien, dzięki czemu wnętrza są bardzo rozświetlone. A otwarta przestrzeń sprawia, że willa wydaje się jeszcze większa, niż jest w rzeczywistości.

Internautom najbardziej spodobał się pokój małej Ashy oraz kuchnia utrzymana w odcieniach bieli. Spore wrażenie robi też taras z pięknym widokiem na Los Angeles. Znalazła się na nim ogromna kanapa, na której wylegują się czworonogi Joanny. W salonie nie zabrakło kominka, który dodał tym przestrzeniom rodzinnego klimatu. Modelka zdecydowanie nie może narzekać na swoje warunki mieszkaniowe...

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!