Zamknij

Marmurowe stoły, sztukaterie na ścianach i obrazy w złotych ramach. Tak mieszka Grzegorz Krychowiak

01.03.2021 08:58
Grzegorz Krychowiak
fot. Alter Photos/Sipa USA/East News

Jeden z najpopularniejszych polskich futbolistów może pochwalić się dwoma modnie urządzonymi apartamentami. Jeden z nich znajduje się w Moskwie, a drugi w stolicy Francji. Tym razem pokażemy wam, jak prezentuje się paryskie gniazdko Grzegorza Krychowiaka.

Grzegorz Krychowiak i jego żona Celia Jaunat lubią dzielić się z fanami swoim luksusowym życiem. Na zdjęciach, które publikują na Instagramie, mamy okazję zobaczyć stylowe mieszkania małżonków. Internauci najbardziej zachwycają się ich lokum położonym w modnej dzielnicy Paryża. Tylko spójrzcie na te aranżacje!

Dom Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak w kwestii wystroju wnętrz zdecydowanie nie należy do grona miłośników minimalizmu. Patrząc na wnętrza jego paryskiego lokum, nie ma wątpliwości, że piłkarz stawia na efektowne rozwiązania, luksusowe dodatki i najwyższą jakość materiałów.

Jego bogato zdobiony apartament wygląda jak pałac. W salonie nie zabrakło pozłacanych foteli, sztukaterii na ścianach, kryształowego żyrandola i kominka. W jadalni zaś znalazł się ogromny stół z marmurowym blatem i krzesła w klimacie retro.

Jak mieszka Grzegorz Krychowiak?

W mieszkaniu Krychowiaka i jego ukochanej panuje barkowy przepych. Na środku sypialni stanęło królewskie łoże z pikowanym zagłówkiem, a po jego bokach widzimy stylowe oświetlenie, które idealnie współgra z resztą dodatków. Ściany większości pomieszczeń tego apartamentu zostały ozdobione lustrami i drogimi obrazami oprawionymi w złote ramy. Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!