Zamknij

Ewa Farna pochwaliła się zdjęciami domu. Fani: "Wygląda super!"

26.01.2021 10:04
Ewa Farna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Wokalistka 2 lata temu wyprowadziła się z Polski do Czech. Obecnie mieszka z rodziną w przytulnym domu, który ostatnio postanowiła nieco odświeżyć. Zobaczcie, jak prezentuje się jej gniazdko.

Niedawno informowałyśmy o tym, że Ewa Farna przeprowadziła metamorfozę pokoju na poddaszu. Teraz przyszedł czas zobaczyć pozostałe wnętrza oraz balkon. Całość została urządzona w tradycyjnym stylu z dodatkiem nowoczesnych akcentów. Fani zachwycają się jej królestwem.

Ewa Farna pokazała swój dom

Ewa Farna ostatnio większość czasu spędza w swoim domu wraz z mężem i synem Arturem. Gwiazda zadbała nie tylko o to, aby jej lokum dobrze wyglądało, ale było dostosowane do potrzeb rodziny i zapewniało komfort.

W domu gwiazdy znajdziemy dużo drewna i jasnych barw, które wizualnie ociepliły pomieszczenia. W jednym z pokoi Ewa pomalowała ściany farbą w morskim kolorze, który jest hitem tego sezonu. Odcień ten dodał wnętrzu wyrazistości i elegancji. W salonie oczywiście nie mogło zabraknąć dużego telewizora i wygodnego wypoczynku, na którym gwiazda relaksuje się w wolnym czasie.

W centralnej części sypialni stanęło pokaźnych rozmiarów łóżko z baldachimem, ozdobione futrzanymi poduszkami. Ewa pochwaliła się też balkonem z pięknym widokiem na zieleń.

Fani są pod wrażeniem jej domu:

Wygląda super!

 

Ładny, nowoczesny, ale bez przesady.

 

Pięknie!

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć jej lokum. Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!