Zamknij

Anna Wendzikowska pokazała wnętrza swojego apartamentu. Co za luksusy!

13.11.2020 12:35
Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Wendzikowska pochwaliła się swoim warszawskim apartamentem. Postawiła na nowoczesny styl i jasne kolory. Zobaczcie, jak mieszka dziennikarka TVN.

W związku z pandemią koronawirusa gwiazdy większość czasu spędzają w domach. Często dzielą się w mediach społecznościowych nagraniami i zdjęciami ze swojego home office. W ich gronie znalazła się Anna Wendzikowska. Dziennikarka pokazała, jak wygląda jej luksusowy apartament.

Dom Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska regularnie zamieszcza na Instagramie fotografie i relacje ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jak mieszka. Okazuje się, że swój apartament dziennikarka urządziła w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Największe wrażenie robią duże przestrzenie, ogromne okna i stylowe ozdoby w postaci obrazów i sztukaterii na ścianach.

W pomieszczeniach królują stonowane barwy, takie jak beż, szarość czy biel. Tylko gdzieniegdzie znajdziemy akcenty w intensywnych kolorach. Zaliczamy do nich dużą zieloną kanapę i wzorzysty dywan znajdujące się w przestronnym salonie.

Warto też zwrócić uwagę na łazienkę z dużym lustrem, które optycznie powiększa przestrzeń. W jednym z wywiadów Ania zdradziła, że aranżując swój apartament, kierowała się zasadą "mniej znaczy więcej". Jak oceniacie te wnętrza?