Zamknij

Anna Mucha pochwaliła się swoim domem. Stworzyła w nim bardzo przytulny klimat

12.11.2020 11:32

Aktorka pochwaliła się wnętrzami swojego domu. Jest przestronny, jasny i urządzony w tradycyjnym stylu. Zobaczcie, jak mieszka.

Anna Mucha
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Anna Mucha raczej unika pokazywania swojego domu i życia prywatnego, ale czasami robi wyjątek. Na Instagramie znajdziemy kilka zdjęć, na których mamy okazję zobaczyć, jak prezentuje się jej rodzinne gniazdko. Obserwatorzy aktorki są pod wrażeniem tych wnętrz.

Dom Anny Muchy

Anna Mucha w kwestii aranżacji wnętrz stawia na styl tradycyjny. W jej domu znajdziemy dużo drewnianych mebli, piękny parkiet w jodełkę oraz sporo zieleni, która idealnie wypełnia wnętrza i dodaje im przytulnego klimatu. Jak widzimy na zdjęciach, aktorka zgodnie z najnowszymi trendami stawia na minimalizm. Dzięki temu pomieszczenia wyglądają na bardzo przestronne. Wysokie sufity i duże okna jeszcze bardziej potęgują ten efekt.

W jej domu znajdziemy elementy nawiązujące do francuskiego stylu. Warto zwrócić uwagę na piękny seledynowy fotel i drewniany stolik ozdobiony wzorami. Wszystkie pokoje są jasne i urządzone w podobnym stylu. Spore wrażenie robi łazienka, w której widzimy ogromne lustro i stylowy marmurowy blat przy umywalce. Jak oceniacie te wnętrza?

loader