Zamknij

Aneta Zając pokazała swoje mieszkanie. Aktorka urządziła je w nowoczesnym klimacie

14.04.2021 10:10
Aneta Zając
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aneta Zając wraz z tajemniczym partnerem i dwoma synami mieszka w stylowo urządzonym gniazdku. Na Instagramie gwiazda pochwaliła się wnętrzami swojego lokum. Zobaczcie, jak się prezentują.

Aneta Zając od czasu wybuchu pandemii koronawirusa większość czasu spędza z najbliższymi w swoim warszawskim mieszkaniu. Na zdjęciach, które aktorka zamieszcza w sieci, mamy okazję przyjrzeć się z bliska jej lokum. Jak się okazuje, urządziła tę przestrzeń w nowoczesnym stylu. Internautom najbardziej spodobała się jej kuchnia.

Mieszkanie Anety Zając

Aneta Zając nie lubi opowiadać w mediach o życiu prywatnym. Jednak chętnie dzieli się z fanami fotografiami ze swojego mieszkania. Najczęściej na jej profilu pojawiają się ujęcia zrobione w salonie, kuchni i na przestronnym tarasie, gdzie często relaksuje się w towarzystwie ukochanych synów.

Poza aktorstwem drugą największą pasją Anety jest gotowanie. W związku z tym dużo wolnego czasu gwiazda spędza w swojej kuchni. Stamtąd zamieszcza zdjęcia własnoręcznie przyrządzonych potraw na kulinarnym profilu "Zając kica w kuchni". Jej królestwo zostało utrzymane w kremowych odcieniach. Mimo że aktorka często przyrządza tu posiłki, w pomieszczeniu panuje niezwykły porządek. Wygląda ono na jasne i funkcjonalne.

W salonie Anety dominują odcienie bieli i brązu. Widzimy w nim m.in. dużą, wygodną kanapę i jasne zasłony. Podłoga w pomieszczeniu została wyłożona drewnem, dzięki czemu przestrzeń nabrała przytulności.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Jak mieszka Aneta Zając?

Aneta zaprezentowała też kilka zdjęć ze swojego tarasu. Znalazły się na nim duża huśtawka, fotel i stolik kawowy. Aby ożywić to miejsce, gwiazda ozdobiła je kolorowymi kwiatami doniczkowymi. Poniżej zamieszczamy kilka fotografii z mieszkania Anety. Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!