Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska pokazała swój dom. Zobaczcie, jak go urządziła

06.04.2021 09:13
Aleksandra Kwaśniewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Aleksandra Kwaśniewska często zamieszcza na Instagramie prywatne zdjęcia. Wśród nich nie brakuje ujęć z jej domu. Jak się okazuje, urządziła go w klasycznym stylu.

Aleksandra Kwaśniewska w kwestii wystroju wnętrz stawia na tradycyjne rozwiązania. W jej domu znajdziemy dużo ponadczasowych elementów, które tworzą ze sobą spójną całość. W pomieszczeniach królują naturalne odcienie i drewniane meble. Sprawdźcie, jak wygląda mieszkanie Oli i Kuby Badacha.

Dom Aleksandry Kwaśniewskiej

Aleksandra Kwaśniewska kilka lat temu zrezygnowała z pokazywania się na medialnych imprezach. Od tego czasu możemy zobaczyć ją tylko na Instagramie. Gwiazda regularnie publikuje tam zabawne posty dotyczące jej codzienności. Do niektórych wpisów załącza fotografie ze swojego domu. Na zdjęciach mamy okazję zobaczyć m.in.: jej salon, łazienkę i jadalnię.

Niedawno gwiazda pochwaliła się też swoją sypialnią. Przeplatają się w niej odcienie bieli i szarości. Dzięki odpowiednio dobranym dodatkom w środku panuje przytulny klimat. Na centralnej ścianie Ola zawiesiła obrazy, a okna zasłoniła roletami. Oczywiście w pokoju nie mogło zabraknąć łóżka, na którym uwielbia wylegiwać się jej pupil.

W salonie Oli znalazł się duży wypoczynek w szarym kolorze, ozdobiony kolorowymi poduszkami. W pomieszczeniu widzimy też drewniany stolik kawowy o geometrycznym kształcie. Tuż za nim znalazło się królestwo jej ukochanego psa.

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała swój salon. Gwiazda postawiła na najmodniejszą lampę tego roku

Jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska?

Ola pokazała też swoją łazienkę. W tym pomieszczeniu, tak jak w sypialni, dominują biel i szarość. Aby ożywić przestrzeń, Kwaśniewska postawiła na półce obok wanny kilka roślin doniczkowych oraz świece zapachowe. Poniżej zamieszczamy kilka fotografii z domu Aleksandry i Kuby Badacha. Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!