Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcia swojego domu. Panuje w nim wyjątkowy klimat

27.01.2021 09:03
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Prezenterka mieszka w stylowej willi położonej w podwarszawskim Konstancinie. We wnętrzach widzimy połączenie nowoczesności z klasyką. Zobaczcie, jak się prezentuje dom Agnieszki Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak często zamieszcza na Instagramie zdjęcia i relacje ze swojej willi. Gwiazda mieszka w niej ze swoimi ukochanymi psami, którym poświęca każdą wolną chwilę. Zwierzęta zdecydowanie nie mogą narzekać na warunki życia. Tylko spójrzcie na te wnętrza!

Dom Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w kwestii wystroju wnętrz stawia na eklektyzm. W jej domu nowoczesne meble i dodatki przeplatają się z elementami w tradycyjnym i włoskim klimacie. Ten stylowy miszmasz sprawił, że przestrzeń nabrała oryginalnego charakteru.

Prezenterka "Dzień Dobry TVN" najczęściej pokazuje w mediach społecznościowych swój salon. Na podłodze widzimy kolorową wykładzinę, na której wylegują się jej pupile. Wypoczynek z welurowym obiciem wizualnie ocieplił przestrzeń, a cegły na ścianach dodały przestrzeni nieco loftowego klimatu. W pomieszczeniu dominują odcienie miodowe z dodatkiem brązu.

Wysokie sufity, otwarta przestrzeń i duże okna sprawiają, że willa Agnieszki wydaje się jasna i przestronna. Nie zabrakło w niej też kominka, przy którym gwiazda uwielbia spędzać zimowe wieczory. Podoba się wam jej dom?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!