Zamknij

Kasia Warnke pochwaliła się swoją luksusową kuchnią. Fan: "Ponadczasowa, elegancka, wyjątkowa"

12.01.2021 14:25
Kasia Warnke
fot. VIPHOTO/East News

Aktorka do tej pory nie pokazywała zdjęć swojego domu. W końcu jednak postanowiła pochwalić się piękną kuchnią. Fani zachwycają się tym niezwykłym wnętrzem.

Kasia Warnke i jej mąż Piotr Stramowski 2 lata temu kupili mieszkanie w przedwojennej kamienicy usytuowanej w centrum Warszawy. Para urządziła je w stylu mid-century. W ich gniazdku znajdziemy dużo drewnianych akcentów. Największe wrażenie robi kuchnia. Zobaczcie, jak prezentuje.

Kuchnia Katarzyny Warnke

Kasia Warnke stawia na ponadczasową elegancję nie tylko w kwestii doboru stylizacji. Aktorka w podobnym klimacie zaaranżowała też swoje mieszkanie. Niedawno zamieściła na Instagramie ujęcie ze swojej kuchni.

To wyrafinowane wnętrze jest jasne i przestronne. Drewniane meble kuchenne idealnie współgrają z kolorem parkietu ułożonego w jodełkę. Obok kuchni znajduje się jadalnia, a w niej długi stół i krzesła obite aksamitem w odcieniu butelkowej zieleni. Dodamy, że ten kolor jest prawdziwym hitem ostatnich sezonów.

Tę otwartą przestrzeń zdobią roślinne akcenty w postaci pięknych lilii i dużej monstery. Pod zdjęciem wnętrza Kasia dodała krótki komentarz:

Jak sięgać, to wysoko. Kuchnia, która chciała być salonem - napisała Kasia.

Internauci są pod wrażeniem jej kuchni:

Ponadczasowa, elegancka, wyjątkowa.

 

Piękne wnętrze.

 

To wnętrze odzwierciedla pani osobowość! Zjawiskowe, wysublimowane, ponadczasowe!

Wam też podoba się kuchnia Kasi?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!