Zamknij

Golcowie pokazali wnętrza swojego domu. Postawili na tradycyjny góralski klimat

18.11.2020 15:45
Łukasz i Edyta Golcowie
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Łukasza Golca z zespołu Golec uOrkiestra chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Muzyk mieszka ze swoją rodziną w okazałym domu położonym w górach. Zobaczcie zdjęcia.

Łukasz Golec jest wierny swoim góralskim korzeniom, o czym najlepiej świadczy wystrój jego domu. Żona muzyka pochodzącego z Żywca pokazała na Instagramie, jak mieszkają. Internauci są pod wrażeniem tych wnętrz, ale jeszcze bardziej podoba się im piękny widok z tarasu.

Dom Łukasza i Edyty Golców

Łukasz Golec wraz z żoną Edytą mieszkają w prawdziwej góralskiej chacie. Taki dom z widokiem na góry to marzenie wielu z nas. Znane małżeństwo postawiło na tradycyjne aranżacje z dużą ilością drewna.

W jadalni znajdziemy duży stół, na którym znalazły się białe serwetki wykonane na szydełku. Góralski klimat pomieszczenia para muzyków skontrastowała z ceglaną ścianą. Dodała ona wnętrzu oryginalnego charakteru. Na ścianie mamy okazję zobaczyć rodzinne zdjęcia Golców oraz antyczny wiszący zegar.

W ich domu znajdziemy klasyczne drewniane meble i stylowe fotele. Jednak największe wrażenie robi piękny widok na góry, który można podziwiać z dużego tarasu. To tam małżonkowie spędzają większość wolnego czasu podczas ciepłych dni. Jak oceniacie dom Łukasza i Edyty Golców?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!