Zamknij

Zofia Zborowska pochwaliła się swoim domem. Gwiazda postawiła na stylowy eklektyzm

18.11.2020 09:03
Zofia Zborowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Zofia Zborowska może pochwalić się bardzo klimatycznym domem. 33-letnia aktorka niedawno przeprowadziła w nim remont. Efekty robią wrażenie.

Zofia Zborowska w kwestii aranżacji zdjęć nie ma sobie równych. Córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej na Instagramie często zamieszcza piękne fotografie ze swojego domu, w którym mieszka z mężem Andrzejem Wroną. We wnętrzach nie brakuje artystycznych ozdób i roślin.

Dom Zofii Zborowskiej

Zofia Zborowska udowodniła nam, że ma doskonały gust. Aktorka mieszka w domu, który wygląda jak z okładki magazynu wnętrzarskiego. Znalazło się w nim mnóstwo zieleni, designerskie dodatki i drewniane meble. Na zdjęciach domu, którym pochwaliła się w mediach społecznościowych, widzimy wyjątkową dbałość o detal i niebanalny miks różnych stylów.

W łazience ciekawie prezentuje się połączenie drewna z granitem. Internautom podobają się też kuchenne płytki w kolorze butelkowej zieleni idealnie współgrające z kolorem roślin oraz mebli.

W salonie wzrok szczególnie przyciągają piękny kolorowy kilim, ogromny kwietnik na wysokich nóżkach oraz fioletowa pikowana kanapa. W domu Zofii panuje przytulny klimat. Zobaczcie, jak mieszka aktorka.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!