Zamknij

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała wnętrza swojego apartamentu. Jest jasny i przytulny

14.01.2021 09:48
Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Piotr Molecki/East News

Prezenterka telewizji Polsat może pochwalić się modnie urządzonym apartamentem z pięknym tarasem. W jego wnętrzach znajdziemy elementy inspirowane nowoczesnym i tradycyjnym stylem. Zobaczcie, jak wygląda mieszkanie Pauliny Sykut-Jeżyny.

Paulina Sykut-Jeżyna wraz z mężem i córką mieszka w dużym warszawskim apartamencie. Jej lokum wydaje się miejscem bardzo przytulnym, przepełnionym rodzinną atmosferą. To też zasługa pastelowych barw, które znajdziemy niemal w każdym pomieszczeniu. O takich wnętrzach marzy wiele z nas.

Mieszkanie Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna regularnie pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swojego przestronnego apartamentu. Jak podaje wideoportal.tv, jej gniazdko ma powierzchnię 200 metrów kwadratowych i znajduje się w sercu stolicy. Mieszkanie jest bardzo jasne dzięki dużym oknom. Znajdziemy w nim też dużo drewnianych mebli, które wizualnie ociepliły wnętrza.

Swoją kuchnię prezenterka urządziła w minimalistycznym stylu. Paulina postawiła na białe, błyszczące fronty, które już od dłuższego czasu są na topie. Na zdjęciach pogodynki mamy okazję zobaczyć łazienkę i pokój córki Róży. W obu pomieszczeniach króluje biel. W salonie zaś pojawiły się akcenty w wyrazistych odcieniach. Kolorowy obraz wiszący na ścianie ożywił wnętrze i dodał mu oryginalnego klimatu.

Podoba się wam apartament Pauliny?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!