Zamknij

Krupińska i Karpiel-Bułecka pokazali, jak mieszkają. W ich domu króluje nowoczesny styl

07.01.2021 09:18
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu wraz z dziećmi zamieszkała w góralskiej chacie z pięknym widokiem na Tatry. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza ich rodzinnego domu.

Paulina Krupińska chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami swojego rodzinnego domu położonego w samym sercu polskich gór. We wnętrzach rodzinnego gniazdka prezenterki "Dzień Dobry TVN" i jej męża Sebastiana Karpiela-Bułecki panuje rodzinna atmosfera. Para zdecydowanie nie może narzekać na brak przestrzeni.

Dom Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka wraz z córką Antoniną i synem Jędrzejem mieszkają w pięknym domu z widokiem na Tatry. Mimo że z zewnątrz wygląda jak tradycyjna góralska chata, w środku króluje w nim nowoczesny styl.

Pokoje wypełnione są jasnymi, drewnianymi meblami, dzięki czemu wyglądają na bardzo przytulne. Dom Pauliny i Sebastiana to miejsce, z którego emanuje dobra energia. W ich przestronnym salonie znajdziemy wygodny wypoczynek, półki z książkami i telewizor. Pomieszczenie ozdobione zostało kolorowymi obrazkami najprawdopodobniej autorstwa dzieci pary.

Warto też zwrócić uwagę na ich stylową sypialnię. Ściany wyłożone czerwoną cegłą dodały jej industrialnego klimatu. Ciekawie prezentuje się też jadalnia ozdobiona drewnianymi akcentami. To w niej Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka spędzają większość wolnego czasu. Poniżej zamieszczamy zdjęcia ich domu. Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!