Zamknij

Martyna Wojciechowska pokazała, jak mieszka. Postawiła na drewniane meble w tradycyjnym stylu

17.11.2020 13:54
Martyna Wojciechowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia ze swojego domu. Te wnętrza idealnie odzwierciedlają osobowość Martyny. Zobaczcie, jak mieszka.

Martyna Wojciechowska dużą część roku spędza za granicą, ale zawsze z radością wraca do swojego domu na warszawskim Żoliborzu. Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" pokazała, jak mieszka. Te imponujące wnętrza zachwyciły internautów.

Dom Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska okres pandemii spędza przede wszystkim w swoim domu w Warszawie o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Do niedawna dziennikarka unikała dzielenia się swoim życiem prywatnym, ale ostatnio coraz częściej pokazuje nam swoją codzienność. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć, jak mieszka.

Martyna swój dom zaaranżowała w tradycyjnym stylu. Na zdjęciach widzimy dużo drewnianych mebli, ściany z czerwonej cegły i piękny drewniany parkiet. W salonie znalazł się wygodny wypoczynek w postaci skórzanej narożnej kanapy. Wzrok przykuwa też designerska wolnostojąca lampa w odcieniu jasnej szarości.

Warto zwrócić uwagę na przestronną kuchnię i sporych rozmiarów stół, który znalazł się w jej centralnej części. Internauci są też pod wrażeniem biblioteczki dziennikarki. Jak widzimy na zdjęciu, jest ona po brzegi wypchana książkami.

Jak ja ci zazdroszczę tego, co za plecami, czyli ściany zapełnionej książkami.

 

Marzy mi się cała ściana książek i takie piękne tło. Cóż... jestem na dobrej drodze, ta słabość do książek.

 

Zawsze fascynują mnie ludzie, którzy mają tyle książek.

Podoba wam się mieszkanie Martyny?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!