Zamknij

Krystyna Janda pokazała swoją zabytkową willę. Jej wnętrza robią wrażenie

13.01.2021 10:22
Krystyna Janda
fot. VIPHOTO/East News

Aktorka mieszka w pięknym domu położonym w podwarszawskim Milanówku. Dużą rolę odgrywa w nim oświetlenie, które nadaje pomieszczeniom wyjątkowego klimatu.

Krystyna Janda swój wolny czas spędza w domu mieszczącym się w spokojnej okolicy, gdzie nie dociera miejski gwar. Jej dom to magiczne miejsce, w którym z powodzeniem można byłoby kręcić filmy. Zobaczcie, jak wygląda willa aktorki.

Dom Krystyny Jandy

Krystyna Janda, jak większość z nas, okres pandemii spędza w domu. Aktorka regularnie zamieszcza zdjęcia jego wnętrz na Instagramie. Dzięki temu mamy okazję dowiedzieć się, jak urządziła m.in. swój salon, przedpokój i sypialnię.

W willi aktorki znalazło się mnóstwo antyków, które idealnie wpisują się w klimat tego zabytkowego obiektu. W jej sypialni nie mogło zabraknąć dużego łóżka i stolika z lampką. Pomieszczenie zostało ozdobione burgundowymi i granatowymi elementami w nieco teatralnym stylu. Na ścianie widzimy obraz przedstawiającym postać nagiej kobiety. Trzeba przyznać, że gwiazda doskonale wie, jak zbudować nastrój.

Warto też zwrócić uwagę na salon aktorki. Na środku pokoju znalazła się sofa, a w dalszej części wnętrza postawiono drewniany stół ozdobiony szklanymi naczyniami. Efekt zachwyca!

A wam podoba się dom Krystyny Jandy?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!