Zamknij

Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie. We wnętrzach króluje stylowy eklektyzm

18.03.2021 09:12

Edyta Herbuś może pochwalić się stylowym i klimatycznym gniazdkiem. Znana tancerka mieszka w odrestaurowanej kamienicy na warszawskiej Starej Ochocie. Zobaczcie, jak prezentuje się jej lokum.

Edyta Herbuś
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Edyta Herbuś często pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swojego mieszkania. Jak sama mówiła w jednym z wywiadów, zależało jej na tym, aby panowała w nim przytulna atmosfera. Urządzając tę przestrzeń, gwiazda od początku stawiała na stylowy eklektyzm. Efekt jej pracy robi wrażenie.

Mieszkanie Edyty Herbuś

Edyta Herbuś jest kreatywną osobą, o czym najlepiej świadczą wnętrza jej mieszkania, które sama zaaranżowała. W środku znajdziemy inspiracje kilkoma stylami, które tancerka umiejętnie ze sobą połączyła. Królują tu nowoczesność, klimat francuski i styl retro.

Edyta uwielbia naturalność, dlatego w jej mieszkaniu znajdziemy dużo kwiatów doniczkowych i roślinnych wzorów. Całość prezentuje się elegancko. W pokojach widzimy modne dodatki, które podkreślają szlachetny charakter przestrzeni. Wśród nich nie zabrakło sztukaterii, drewnianych antyków i mosiężnych elementów idealnie komponujących się z marmurowymi akcentami.

Zobacz także: Jak urządzić sypialnię na poddaszu? Podpowiadamy!

Jak mieszka Edyta Herbuś?

Ściany w przedpokoju Edyta zdecydowała się utrzymać w odcieniach brązu. Aby jednak przestrzeń nie wyglądała na zbyt ciemną, gwiazda dodała oświetlenie punktowe. Dzięki temu zabiegowi wprowadziła do mieszkania wyjątkowy nastrój. Naszym zdaniem jej lokum prezentuje się bardzo oryginalnie. A wy jak oceniacie te wnętrza?

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!