Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz pokazała, jak mieszka. W jej domu panuje sielski klimat

31.12.2020 09:50
Agnieszka Sienkiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" pochwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swojego rodzinnego domu. Urządziła go w tradycyjnym stylu z dodatkiem nowoczesnych elementów. Zobaczcie, jak prezentuje się jej gniazdko.

Agnieszka Sienkiewicz zadbała o to, aby przestrzeń, którą dzieli z najbliższymi, zapewniała wszystkim wygodę i przytulną atmosferę. W domu gwiazdy nie brakuje akcentów inspirowanych sielskim stylem. Internautom najbardziej spodobały się jej kuchnia i salon.

Dom Agnieszki Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz okres pandemii koronawirusa spędza w domu wraz z mężem, dziećmi i dwoma psami. Przestrzeń w swoim gniazdku zaaranżowała zgodnie z najnowszymi trendami. W pomieszczeniach dominuje mieszanka 2 stylów - tradycyjnego i nowoczesnego.

Drewniane meble oraz parkiet wizualnie ocieplają wnętrza, a kominek znajdujący się tuż obok jadalni dodaje rodzinnego klimatu. Warto też zwrócić uwagę na stylowo zaaranżowany pokój córki aktorki. W jego centralnej części znalazło się łóżko z różowym baldachimem. O takim królestwie marzy każda dziewczynka. Internautom spodobała się też kuchnia Agnieszki, w której aktorka ostatnio spędza sporo czasu. Pomieszczenie jest bardzo jasne i przestronne.

Salon Agnieszki Sienkiewicz

Ciekawie prezentuje się też jej salon. Ściany zostały ozdobione kolorowymi plakatami, które już od kilku sezonów są prawdziwym hitem w aranżacji wnętrz. Pokój został urządzony w odcieniach szarości i brązu. Znalazły się w nim drewniany stolik i duża narożna kanapa. Gwiazda twierdzi, że jest nią zachwycona.

Jest to najbardziej wygodna kanapa na świecie, dlatego niestety tak ciężko czasem się z niej zwlec - napisała na Instagramie.

Podoba się wam dom Agnieszki Sienkiewicz?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!