Zamknij

Agnieszka Radwańska pochwaliła się swoim domem. Króluje w nim nowoczesny styl

12.01.2021 10:21
Agnieszka Radwańska
fot. VIPHOTO/East News

Była tenisistka często pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia zrobione we wnętrzach jej stylowo urządzonego domu, w którym mieszka z mężem i synem. Zobaczcie, jak go zaaranżowała.

Agnieszka Radwańska po zakończeniu sportowej kariery postanowiła skupić się na rodzinie. Światowej sławy tenisistka stworzyła dla swoich najbliższych idealne warunki do życia. Jej dom to miejsce, w którym niczego nie brakuje. Internauci szczególnie zachwycają się jej salonem.

Dom Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska mieszka w pięknym domu położonym w Warszawie. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami jego wnętrz w mediach społecznościowych. Na Instagramie mamy okazję zobaczyć, jak wyglądają m.in. jej salon, łazienka i kuchnia.

Praktycznie wszystkie pomieszczenia zostały urządzone w nowoczesnym stylu. W jej minimalistycznej kuchni panuje niezwykły porządek. Białe fronty przełamała czarnym, błyszczącym blatem wykonanym z naturalnego kamienia. Podobne połączenie kolorystyczne znalazło się też w łazience. Jednak w tym przypadku pomieszczenie zdominowała czerń, która dodała mu nieco elegancji.

Obserwatorzy najbardziej zachwycają się salonem tenisistki. Znajdziemy w nim sporych rozmiarów jasny wypoczynek, stolik kawowy oraz duży telewizor powieszony w centralnej części wnętrza. Na półkach sportsmenka postawiła swoje trofea. Nie zabrakło też zdjęć w ramkach, dzięki którym wnętrze nabrało rodzinnego klimatu.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!