Zamknij

Agnieszka Dygant mieszka w pięknej willi z dala od miasta. Zobaczcie, jak się prezentuje jej dom

11.01.2021 11:43
Agnieszka Dygant
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aktorka od momentu wybuchu pandemii większość czasu spędza w swoim rodzinnym gniazdku. Gwiazda mieszka w pięknym domu położonym w spokojnej okolicy. Urządziła go w nowoczesnym stylu.

Agnieszka Dygant często pokazuje swój dom w mediach społecznościowych. Aktorka wyposażyła go w designerskie meble i drogie dodatki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Internauci zachwycają się wystrojem jej willi. Zobaczcie, jak mieszka gwiazda.

Dom Agnieszki Dygant

Agnieszka Dygant każdą wolną chwilę spędza z dala od miejskiego zgiełku w willi położonej na dużej działce. Panująca w niej rodzinna i przytulna atmosfera to zasługa wyjątkowych domowników - dwóch kotów, które znajdziemy na większości zdjęć wykonanych w domu aktorki.

W pomieszczeniach króluje nowoczesny styl. Przeważają w nich meble wykonane z naturalnych materiałów - w szczególności z jasnego drewna, które wizualnie ociepla wnętrza.

Jak mieszka Agnieszka Dygant?

W salonie znalazły się kominek wyłożony czarnym kamieniem oraz duży stół. Ciekawie prezentuje się też sypialnia Agnieszki. Swoje łóżko ozdobiła drewnianym zagłówkiem i ogromnymi, kolorowymi poduszkami. Aktorka pochwaliła się też kuchnią z biało-czarnymi frontami. Wygląda ona na całkiem przestronną i funkcjonalną. To zdecydowanie ulubione miejsce jej kotów.

Trzeba przyznać, że gwiazda ma świetne wyczucie stylu. Poniżej zamieszczamy kilka wybranych fotografii, na których możemy podziwiać niektóre wnętrza. Jak je oceniacie?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!