Zamknij

Adam Małysz pokazał swój dom w Wiśle. Zobaczcie, jak mieszka legendarny polski skoczek

30.12.2020 09:15
Adam Małysz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Adam Małysz od lat mieszka z rodziną w Wiśle. Ma tam duży dom, którego wnętrza są urządzone w nowoczesnym stylu. Zobaczcie, jak prezentuje się w środku.

Adam Małysz regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia swojego rodzinnego gniazdka. "Orzeł z Wisły" po zakończeniu kariery sportowej wybudował sporych rozmiarów dom. Jego willa położona jest na działce, z której rozpościera się malowniczy widok polskich gór. W domu skoczka nie zbrakło oczywiście siłowni, sauny i innych dogodności.

Dom Adama Małysza

Jeśli myśleliście, że dom Adama Małysza jest typową góralską chatą, to jesteście w błędzie. Mimo że były sportowiec całe życie mieszka w Wiśle, swoją willę urządził w nowoczesnym stylu.

Na parterze znajduje się duży salon z kominkiem, a na piętrze są aż 3 sypialnie. W domu Małysza mieszczą się także pomieszczenia przeznaczone do rekreacji. Obiekt został zbudowany z cegły.

Jak mieszka Adam Małysz?

Na zdjęciach opublikowanych przez Adama mamy okazję zobaczyć m.in.: kuchnię, salon i klatkę schodową. Przestrzeń prezentuje się dosyć skromnie. Nie znajdziemy w niej luksusowych dodatków i designerskich mebli.

Pomieszczenia urządzone zostały w praktyczny sposób, dzięki czemu dom legendarnego skoczka wydaje się funkcjonalny i wygodny. Spore wrażenie robi wielki taras oraz ogród, w którym Adam spędzał sporo czasu latem. Zobaczcie, jak prezentują się wnętrza jego rodzinnego gniazdka.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie! 

5 wnętrzarskich trendów na nowy sezon, które warto poznać!