Zamknij

Ewa Farna przeprowadziła remont domu. Jej królestwo zyskało drugie życie

29.12.2020 08:56
Ewa Farna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Artystka pochwaliła się efektami remontu swojego składzika na rzeczy, które nie mieściły się nigdzie indziej. Dzięki nowej aranżacji to wnętrze zyskało drugie życie. Efekt zachwyca!

Ewa Farna we współpracy ze znaną firmą wnętrzarską przeprowadziła metamorfozę swojego składzika na niepotrzebne rzeczy. Za sprawą nowych mebli i kilku dodatków pomieszczenie nabrało bardzo przytulnego klimatu. Zobaczcie, jak wygląda królestwo gwiazdy.

Ewa Farna pokazała pokój po remoncie

Ewa Farna okres pandemii wykorzystuje na robienie domowych porządków. W związku z tym, że ostatnio ma znacznie więcej czasu, zdecydowała się na przearanżowanie pokoju, w którym przechowuje różne rzeczy. Jeszcze niedawno panował w nim totalny chaos, ale dzięki kilku rozwiązaniom z pomieszczenia udało się wyczarować stylowe, wielofunkcyjne wnętrze.

Zgodnie z początkowym zamysłem Ewa podzieliła tę przestrzeń na 3 strefy: upiększania, pracy i odpoczynku. To sprawiło, że składzik zaczął pełnić też kilka innych ról. Stał się teraz m.in. pokojem gościnnym oraz biurem.

Jak wygląda dom Ewy Farnej?

Pomieszczenie zostało urządzone w nowoczesnym stylu. Znajdziemy w nim złote akcenty, dużo zieleni i granatową kanapę, która wyraźnie kontrastuje z innymi kolorami. Całość uzupełniają stylowe dodatki w postaci pięknego oświetlenia i modnych donic w różnych ciekawych kształtach.

Pomieszczenie powinno mieć kilka funkcji. Idealnie, żeby w ciągu dnia pełniło rolę biura, innym razem przemieniając się w królestwo i miejsce, w którym mogę kręcić filmy. Jednocześnie chciałabym, aby wieczorem wnętrze przekształcało się w pokój gościnny, w którym każdy będzie się czuł komfortowo – powiedziała Ewa.

Jak oceniacie pokój Ewy po metamorfozie?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!