Zamknij

Alicja Bachleda-Curuś pokazała swój salon. Internauci: "Po prostu majstersztyk"

28.12.2020 09:12

Aktorka może pochwalić się pięknie urządzonym salonem. Wnętrze wygląda jak ostoja harmonii i spokoju. Zobaczcie, jak prezentuje się to stylowe wnętrze.

Alicja Bachleda-Curuś
fot. VIPHOTO/East News

Alicja Bachleda-Curuś unika dzielenia się życiem prywatnym i pokazywania wnętrz kalifornijskiej posiadłości, w której mieszka z ukochanym oraz synem Henrym. Tym razem gwiazda zrobiła jednak wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego salonu.

Salon Alicji Bachledy-Curuś

W tegoroczne Boże Narodzenie Alicja Bachleda-Curuś musiała ograniczyć się do biesiadowania w kilkuosobowym gronie najbliższych osób. Aby jednak nie dać się pandemicznej rzeczywistości i poczuć prawdziwy, świąteczny klimat, aktorka przystroiła swój dom pięknymi bożonarodzeniowymi dekoracjami.

Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, na której mamy okazję zobaczyć, jak ozdobiła swój salon. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć okazałej choinki przystrojonej światełkami i bombkami.

Pomieszczenie wydaje się bardzo przestronne i jasne. Znajdziemy w nim duży wypoczynek, okrągły stół, krzesła i designerską lampę. W salonie Alicji przeważają odcienie bieli, które rozświetlają przestrzeń. Drewniana podłoga dodała natomiast wnętrzu przytulności.

Największe wrażenie na internautach zrobił jednak widok rozpościerający się za oknami. Obserwatorzy 37-letniej aktorki nie kryją zachwytu:

Za oknem bajkowo.
 
Pięknie...
 
Elegancja i skromność. Po prostu majstersztyk.

Wam też podoba się jej salon?

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!