Zamknij

Krzysztof Rutkowski pochwalił się wnętrzami swojego domu. Jak mieszka najpopularniejszy polski detektyw?

26.02.2021 10:46
Krzysztof Rutkowski
fot. Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Krzysztof Rutkowski mieszka ze swoją żoną Mają Plich i synem w domu o powierzchni 480 metrów kwadratowych. Obiekt położony jest pod Łodzią. W środku znajdziemy dużo nowoczesnych mebli i dodatków. Zobaczcie, jak wygląda lokum znanego detektywa.

Krzysztof Rutkowski to jedna z najbardziej barwnych postaci medialnych. Jest on wyrazisty i bezkompromisowy, o czym świadczą nie tylko jego stylizacje i fryzura, ale też sposób, w jaki zaaranżował wnętrza swojego domu. W pomieszczeniach można dostrzec nietypowe łączenia różnych stylów. Trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo oryginalnie.

Dom Krzysztofa Rutkowskiego

Krzysztof Rutkowski i jego żona często publikują w sieci zdjęcia ze swojego domu. Ich gniazdko to miejsce, w którym czują się najlepiej. Patrząc na te wnętrza, nie ma wątpliwości, że nie przepadają za skromnością. Dominują w nich czerwień i brąz.

Otwarta przestrzeń sprawiła, że dom Rutkowskiego wydaje się jeszcze większy, niż jest w rzeczywistości. W jadalni możemy dostrzec duży, transparentny stół wykonany z plastiku. Detektyw zestawił go z pozłacanymi krzesłami w stylu retro. W salonie zaś widzimy nowoczesną czerwoną kanapę oraz fotele utrzymane w tym samym klimacie.

W jednym z wywiadów detektyw wyznał, że sporo czasu zajęło mu znalezienie swojego miejsca na ziemi:

Domu szukałem przez pół roku. Widziałem ich wiele. Większość z nich była w fatalnym otoczeniu. Ten jest wyjątkowy. Nie chciałbym mieszkać w innym miejscu. Lubię budować i projektować. Sprawia mi to ogromną satysfakcję - wyznał Rutkowski w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Zobacz także: Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

Jak mieszka Krzysztof Rutkowski?

Kuchnia Krzysztofa Rutkowskiego jest przestronna i jasna. Detektyw zdecydował się na białe szafki, które skontrastował z ciemnym blatem. Co ciekawe, nasz bohater sam zaprojektował niektóre meble. Fotele, które widzimy w jadalni, to jego dzieło.

Fotele są sygnowane moim nazwiskiem. Projektowałem je w 2002 roku, a wciąż zachowują walor nowoczesności. Fotele powstały w dwa tygodnie. Tyle czasu minęło od zaprojektowania do powstania - powiedział.

Jak oceniacie te wnętrza?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!