Zamknij

Black Week w Lidlu. Promocje nawet do -80%

21.11.2022 09:15

Dyskont przygotował dla swoich klientów wyjątkową ofertę - tydzień zniżek związanych z Black Friday 2022 rozpoczął już w poniedziałek. Od 21.11 do 28.11 marka będzie proponowała klientom zupełnie inne rabaty. Zobaczcie, co można upolować w sklepach firmy już teraz.

Lidl
fot. Bartlomiej Magierowski/East News

Black Friday 2022 już niebawem. W tym roku święto zakupów odbędzie się 25 listopada, ale wiele marek zniżki wprowadziło już teraz. Od wielu lat obserwujemy bowiem to, że znane sieci "rozciągają" ten okres na cały tydzień. Tą drogą podążył w tym roku także popularny dyskont Lidl.

Niemiecka sieć sklepów postanowiła bowiem 21.11 ruszyć z tzw. Black Week, który pełny będzie zniżek i ciekawych promocji. Każdego dnia firma zamierza proponować klientom inne rabaty. Zobaczcie, z jakich możecie skorzystać już teraz.

Black Week w Lidlu. Promocje nawet do -80%

Lidl uruchomił już Black Week 2022. Oznacza to tyle, że od poniedziałku, który poprzedza Czarny Piątek, możecie zrobić w dyskoncie zakupy taniej. Obniżki będą sięgały nawet do -80%. Co tym razem przeceniła znana marka?

W tym roku firma wpadła na pomysł, aby każdego dnia proponować klientom zniżki dotyczące różnych działów. W poniedziałek 21.11 przecenione zostały sprzęty warsztatowe i ogrodowe. Jeżeli jesteście majsterkowiczami lub chcecie odpowiednio zadbać o swój ogród, koniecznie tu zajrzyjcie i uzupełnijcie swoją skrzynkę z narzędziami.

Zobacz także: Black Friday 2022 w Reserved. Jakie promocje czekają nas w tym roku w Czarny Piątek?

Black Friday 2022

Black Friday 2022 to święto zakupów, które wypada w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Tradycja ta przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych i od XXI wieku jest kultywowana coraz chętniej. Wyznacza ona początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem i przy okazji pozwala zaopatrzyć się taniej m.in. w prezenty świąteczne.

Choć tegoroczny Czarny Piątek świętowany będzie 25 listopada, czyli miesiąc przed świętami bożonarodzeniowymi, warto już wtedy kupić bliskim wymarzone perfumy, wyczekiwane książki czy funkcjonalne gadżety elektroniczne, na które polowali.

loader