Zamknij

Włóż na noc do butów torebki herbaty i zobacz, co się stanie. Będziesz w szoku!

05.11.2018 10:02
torebka herbaty
fot. Shutterstock

Ten prosty trik z pewnością przyda się większości z was. Mało osób wie o właściwościach, jakie daje herbata. Poznaj drogocenne właściwości herbaty już dziś.

Jeśli do tej pory wyrzucaliście zużyte torebki po herbacie, powinniście czym prędzej przestać! Zamiast je wyrzucać, włóżcie je na noc do butów, rano będziecie w szoku, jaki efekt dadzą. Ten prosty trik przyda się jesienią oraz zimną. Sprawdźcie, o co chodzi.

Jakie działanie mają torebki herbaty włożone na noc do butów?

Torebka herbaty włożona na noc do butów jest świetnym pochłaniaczem wilgoci oraz przykrych zapachów. Ma także działanie przeciwbakteryjne - podaje portal Onet.pl. Chyba już każdy domyśla się, dlaczego dobrze jest włożyć zużytą torebkę po herbacie do butów. Umieszczenie w butach kilku torebek herbaty i pozostawienie ich na noc sprawi, że brzydki zapach zniknie w okamgnieniu. Wkładka buta będzie czysta oraz stanie się bardziej higieniczna. Tego typu zabieg warto powtarzać co jakiś czas, dzięki temu nasze buty będą w dobrym stanie przez długi czas.

Co można zrobić ze zużytą torebką herbaty?

Torebka herbaty to również świetny sposób na odświeżenie lodówki. Przygotuj do tego talerzyk i kilka zużytych herbat, połóż je na talerzu i schowaj do lodówki. Ten prosty sposób sprawi, że brzydkie zapachy znikną po mniej więcej dwóch dniach.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Produkty, które jesz, mają duży wpływ na wygląd twojej cery. Sprawdź, czego lepiej nie jeść i cieszyć się pięknym wyglądem skóry