Zamknij

Uprawiaj warzywa i zioła w domu. Przez cały rok!

Redakcja
31.03.2016 15:26
Szklarnia Ikea
fot. www.ikea.com

Ogród można uprawiać nie mając ani podstawowej wiedzy o roślinach, ani odpowiednich warunków. Taką możliwość daje nowoczesna, domowa szklarnia, dzięki której będziemy mogli uprawiać warzywa i zioła w domu.

IKEA po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają równowagi życiowej i chcą żyć w zgodzie z środowiskiem naturalnym.

Projektanci znanej marki stworzyli szklarnię, która ułatwia sadzenie i pielęgnację roślin warzywnych i ziół. Nie dość, że zajmuje ona mało miejsca, to w dodatku jeszcze nie musimy prosić o rady ogrodnika - wszystko w niej dzieje się niemal mechanicznie. 

KRYDDA/VÄXER opiera się na nowoczesnym systemie, którzy utrzymuje odpowiedni poziom nawodnienia. Nie musimy się bać, że przelejemy rośliny albo wręcz przeciwnie - że zapomnimy o dostarczaniu im odpowiedniej ilości wody. Szklarnię możemy postawić w zacienionym miejscu, ponieważ jest wyposażona w lampę, która zapewnia wystarczającą ilość światła. 

Cena produktu nie jest jeszcze znana, ale jego premiera jest zapowiedziana na kwiecień. Szklarnia to kolejny dowód na to, że IKEA nie chce być kojarzona tylko z meblami, ale chce być marką blisko ludzi - taką, która ma realny wpływ na styl i jakość życia. 

Ikea
fot. ewrwer
Ikea3