Zamknij

Jak szybko spakować rzeczy na plażę? Oto przydatny trik z TikToka

17.06.2022 09:42

Zamierzasz spędzić weekend nad wodą? Ten trik z TikToka sprawi, że pakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy na plażę zajmie ci dosłownie chwilę.

Rzeczy na plażę
fot. Shutterstock

Upalne dni warto wykorzystać na rodzinny relaks nad wodą. Słońce, gorący piasek i przyjemny szum wiatru – chyba nie można wymarzyć sobie lepszej scenerii na letni odpoczynek. Warto się do niego odpowiednio wcześniej przygotować. W tym celu możesz wykorzystać trik jednej z użytkowniczek TikToka, która pokazuje, jak szybko spakować niezbędny ekwipunek na plażę.

Triki z TikToka: jak szybko spakować rzeczy na plażę?

Użytkownicy TikToka chętnie dzielą się swoimi trikami, które możemy wykorzystać w różnych sytuacjach. Przed wyjazdem na wakacje warto obejrzeć ten film jednej z tiktokerek. Dzięki niemu dowiesz się, jak spakować różne akcesoria niezbędne podczas pobytu nad wodą z wykorzystaniem... ręcznika plażowego.

Najpierw tiktokerka przykłada jego dłuższe boki do środka. Chwyta krótszą krawędź i wywija materiał. Na środku ręcznika układa różne akcesoria jak strój kąpielowy, klapki czy olejek do opalania. Następnie zwija go, zaczynając od przeciwległej strony w taki sposób, aby wszystkie rzeczy znalazły się w środku. Na koniec rulon chowa wewnątrz powstałej kieszonki. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku.

Zobacz także: Jak szybciej spakować walizkę? Ten trik przyda ci się przed podróżą

Wakacje 2022: co zabrać na plażę?

Aby odpoczynek nad morzem czy jeziorem upływał w przyjemnej atmosferze, warto zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Na liście rzeczy niezbędnych na plaży są również materace do pływania oraz wygodna mata. Dobrym pomysłem będzie także zabranie torby termoizolacyjnej lub lodówki turystycznej. Należy zadbać też o odpowiednią ochronę przed słońcem w postaci specjalnego parasola lub namiotu plażowego. Nie zapomnij również o specjalnych kremach z filtrem, dzięki którym opalanie będzie bezpieczniejsze.

Zobacz także: Jak spakować kapelusze plażowe do walizki? Ten trik z TikToka koniecznie obejrzyj przed wakacjami

loader