Zamknij

W Polsce zbudowano dom jak z "Alicji w Krainie Czarów"! Ten baśniowy budynek robi wrażenie

05.11.2020 09:37
dom wyłożony ceramiką
fot. Shutterstock

Ten baśniowy budynek wyłożony tłuczonym fajansem zachwycił Polaków. Zobaczcie zdjęcia!

W małej wsi Cyprianka pod Włocławkiem znajdziemy magiczny dom w całości wyłożony przepięknie zdobioną ceramiką. Budynek stał się tłem fotografii do kampanii reklamowej polskiej marki odzieżowej. Klimatyczna budowla wygląda jak dom z "Alicji w Krainie Czarów".

Dom jak z "Alicji w Krainie Czarów" pod Włocławkiem

Baśniowy dom położony we wsi Cyprianka zachwyca niesamowitym klimatem. Budynek został ozdobiony tłuczonym fajansem przez pomysłodawcę tego projektu - Władysława Orzechowskiego, który przez kilka miesięcy kupował ceramikę od włocławskiej fabryki.

Dom ten zachwycił twórców kampanii reklamowej marki odzieżowej Rad Duet, którzy wykorzystali go do realizacji sesji zdjęciowej. Jej efekty spodobały się nie tylko fanom mody, ale też miłośnikom pięknej architektury.

W małej wsi Cyprianka pod Włocławkiem wznosi się bryła po dach wyłożona tłuczonym, włocławskim fajansem. To dzieło Pana Władysława Orzechowskiego, który przez ponad pół roku kupował od fabryki ceramikę z błędami, co może być kolejnym przykładem recyklingu. Powstał budynek z pogranicza surrealistycznej "Alicji w Krainie Czarów", a lokalnej dumy z własnego dziedzictwa i rzemiosła. Na nas dom zrobił tak ogromne wrażenie, że stał się tłem sesji opowiadającej o rodzinie, wielopokoleniowej wspólnocie kobiet, naszych tradycjach i regionalnym pięknie - czytamy na fanpage'u marki Rad Duet.

Internauci zachwycają się tym budynkiem:

Magiczne zdjęcia.

 

Miałem okazję zobaczyć, robi wrażenie!

 

Ileż tam odcieni niebieskiego!

A jak wy oceniacie ten baśniowy dom? Chcielibyście w nim zamieszkać?

Zobacz także: Dywany, które są hitem internetu! To prosty sposób na zmianę wystroju każdego pokoju