Zamknij

Cztery kąty na miarę… czterech łap. The Warsaw Pethouse od środka

15.04.2016 14:38
The Warsaw Pethouse
fot. ZET Chilli

Wygodna sypialnia, przestronny salon, tory przeszkód i gabinet SPA. A to nie wszystko, z czego mogą korzystać psy. 

Nie można mieć wątpliwości, że placówka The Warsaw Pethouse powstała z miłości do psów. Jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze czworonogi nie siedziały same w domu kiedy jesteśmy w pracy, to jest to dla nich miejsce doskonałe. 

W podwarszawskim Wilanowie psy nie tylko aktywnie spędzają czas, ale też mają okazję nauczyć się nowych rzeczy, skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych, a nawet zrzucić zbędne kilogramy. Nad grupami czworonogów czuwają cały czas specjaliści, więc mamy pewność, że nasz pupil jest bezpieczny i niczego mu nie brakuje. Psy funkcjonują według ułożonego planu dnia, który przewiduje między innymi przerwę obiadową, chwilę na sen, a także trenowanie nowych sztuczek. 

The Warsaw Pethouse jest przede wszystkim miejscem, w którym ma być dobrze zwierzętom. Jednak zadbano też o wygląd wnętrz, które cieszą ludzkie oko. W sypialni nie brakuje zabawnych poduszek, a w salonie są wygodne sofy i pufy. Na każdym piętrze willi są pomieszczenia o różnym przeznaczeniu. Psy bawią się na parterze, dzięki czemu nie przeszkadzają tym, które śpią na pierwszym piętrze. Gabinet SPA i pomieszczenie do fitnessu, w którym stoi bieżnia, są na tyle oddalone, że czworonogi nie są narażone na dodatkowe bodźce dźwiękowe, dzięki czemu się nie rozpraszają. 

Dużo zieleni i przestrzeń wydzielona z myślą o ćwiczeniu skakania przez przeszkody i aportowania, sprzyjają zabawie. Możemy mieć pewność, że czworonogi spędzają czas aktywnie, a jak się zmęczą, zawsze znajdą miejsce do odpoczynku. Psy w każdej chwili mogą wrócić do domu - to od nich tak naprawdę zależy, co będą w danej chwili robiły. 

Jeżeli jesteśmy na etapie urządzania naszego mieszkania, warto zainspirować się The Warsaw Pethouse. Postarajmy się tak wydzielić przestrzeń dla psa, żeby miał ciche miejsce do spania, jedzenia oraz przestrzeń do zabawy.