Zamknij

Anna Lewandowska już ubrała choinkę. Efektami podzieliła się na Instagramie

24.11.2020 15:06
Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Anna Lewandowska najwyraźniej nie może doczekać się zbliżających się wielkimi krokami świąt. Trenerka już w listopadzie postanowiła ubrać świąteczne drzewko...

Anna Lewandowska to pierwsza polska gwiazda, która ubrała choinkę. Jak twierdzi, w tym roku chciała wcześniej rozpocząć celebrację wyjątkowego okresu świąt Bożego Narodzenia. Zobaczcie, jak ozdobiła swoje drzewko. Internauci są pod wrażeniem!

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który wielu z nas czeka z niecierpliwością. Okazuje się, że Anna Lewandowska też należy do tej grupy. O tym, że trenerka jest ogromną miłośniczką gwiazdki, najlepiej świadczy fakt, że już teraz ubrała choinkę. Efekt pokazała na Instagramie.

Jak widać, na jej drzewku nie brakuje kolorowych bombek, łańcuchów, światełek i innych ozdób. Trzeba przyznać, że Lewandowska stworzyła wyjątkowy klimat w swoim salonie. Gwiazda dodała też opis, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat świąt:

Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale czy to ważne? Kocham święta, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę - napisała Ania.

Na koniec Ania nawiązała do słynnej przeróbki długiej reklamy Apartu, w której trenerka wystąpiła u boku Julii Wieniawy i Małgorzaty Sochy. Tym komentarzem udowodniła, że ma do siebie dystans:

PS. Te święta będą piękne i długie jak... - napisała Lewandowska.

Poniżej prezentujemy zdjęcie Ani z choinką. Podoba się wam jej bożonarodzeniowe drzewko?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!