Zamknij

Blanka Lipińska zamieszka w luksusowym apartamencie! Wynajęła go za zawrotną cenę

29.06.2020 10:58

Blanka Lipińska wynajęła luksusowy apartament! Za ile? Ta cena zwala z nóg!

Blanka Lipińska w skórzanej marynarce i okularach zerówkach na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"
fot. Piotr Molecki/East News

Blanka Lipińska obecnie przebywa na wakacjach ze swoim ukochanym Baronem, ale tuż przed wyjazdem podzieliła się z fanami radosną informacją. Autorka "365 dni" już niedługo przeprowadzi się do nowego... apartamentu! Jak sama poinformowała, jest to jej wymarzone mieszkanie, które zamierza od podstaw urządzić po swojemu, łącznie z ogromnym tarasem. Magazyn "Flesz" dotarł do informacji dotyczących szczegółów jej nowego apartamentu, w tym jego zawrotnej ceny.

Zobacz także: Blanka Lipińska kupiła nowe mieszkanie! Zdradziła, jak chce je urządzić 

Blanka Lipińska wynajęła apartament! Jego cena zwala z nóg

Blanka Lipińska na swoim koncie na Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną, że już w lipcu przeprowadzi się do nowego mieszkania.

Jak podaje magazyn "Flesz", apartament, który wynajęła Blanka, ma aż 100 metrów kwadratowych! Składa się z trzech dużych pokoi, dwóch łazienek, ogromnej garderoby oraz kuchni. Wisienką na torcie jest olbrzymi taras, na którym Lipińska chce mieć drzewa i jacuzzi, o czym sama poinformowała w jednej z Instasories. 

Okazuje się, że cały apartament autorka "365 dni" zamierza urządzić po swojemu. 

Zaprojektowanie wnętrz powierzyłam zaprzyjaźnionej architektce. Stawiam na eleganckie, ale proste formy i naturalne materiały. Oczywiście nie zabraknie mocnych akcentów, w końcu to dom Lipińskiej - zdradziła Blanka.

Magazyn "Flesz" dotarł do informacji, jaki jest koszt wynajmu tego typu apartamentu w Warszawie. Okazuje się, że miesięcznie Blanka będzie musiała zapłacić za niego w granicach 7-10 tysięcy złotych. 

Ci, którzy natomiast zastanawiają się, czy ten apartament wynajmuje tylko dla siebie, czy może zamierza zamieszkać w nim ze swoim aktualnym partnerem, mogli znaleźć wyjaśnienie w jednym z jej Instastories. 

Pomieszkujemy ze sobą, ale każde z nas lubi mieć swoją przestrzeń. Poza tym u siebie Alek ma studio nagrań, więc nie jest to wymarzone lokum dla dwojga - mówiła.

Chcielibyście zamieszkać w takim luksusowym apartamencie? 

Zobacz także: Zagraniczne media miażdżą film "365 dni"! Portal "Variety" nie zostawił na nim suchej nitki 

loader

Jesteś ciekaw, jak wygląda mieszkanie Ani i Roberta Lewandowskich? Przekonaj się!